Systémové upozornění
Hlavní informace
Podělte se
o tento produkt

Cyklus Manažerské mistrovství

Manažerské mistrovství je cyklus čtyř workshopů, které vám odpoví nejen na tyto otázky - viz níže:
Cena
Prodejní cena 24 200 Kč
Skladem: 6 kusů

 

1) CO má každý manažer dělat, aby dosahoval úspěchu?
9.5.2018 - otevřený workshop Rukovět manažera - více zde
 
2) JAK vést lidi, které mám právě já k dispozici?
14.6.2018 - otevřený workshop Mapa pracovních vztahů I. - více zde
 
3) JAK vést lidi, které mám právě já k dispozici?
4.10.2018 - otevřený workshop Mapa pracovních vztahů II. - více zde
 
4) Jak pracovat s EMOCEMI, vztahy a sebe-uvědoměním v roli manažera?
22.11.2018 - otevřený workshop Emoce v roli manažera - více zde
 

 Tento cyklus manažerských kurzů je akreditován MŠMT.

 
 
Kurzy samozřejmě realizujeme v interní podobě přizpůsobené pro potřeby konkrétních firem.
V loňském roce proběhlo těchto cyklů 11. Reference vám rádi dodáme. Rádi si s vámi nezávazně na toto téma popovídáme. Ozvěte se prosím Radce.
 
Pracujeme s autorským know-how, které pomáhá účastníkům rozvíjet vlastní vědomý management až k manažerskému mistrovství.
 
 
Zde na našem webu MojeMistrovství.cz, se můžete podívat na video-tréninky k jednotlivým kurzům, která vznikla v rámci projektu „Rok manažerského mistrovství“ v roce 2013 - podívat se na ně můžete zdarma. Od té doby jsme přidali řadu dalších inspirativních videí od nás i manažerů z praxe.
 
 

Reference

Co mi přinesl cyklus Manažerské mistrovství:
"Cyklus Manažerské Mistrovství pod vedením Radky Maňákové, Miloše Píchy, Petra Zappe a Pavla Kučery pro mě byl ideálním průvodcem v druhém roce podnikání, kdy jsem naplno začal vést naší mladou firmu.
Jednotlivé dny cyklu přesně korespondovaly s tím, co jsem si ve firmě i v hlavě potřeboval urovnat k tomu, aby lidé, které vedu, mohli podávat skvělý výkon.
Po prvním setkání jsem si uvědomil, co je ještě třeba udělat, abychom všichni ve firmě zabrali směrem ke společnému cíli, v dalších dvou dnech jsem si ujasnil, jaké přístupy jsou pro mé lidi vhodné a co potřebuji změnit sám u sebe.
Čtvrtý den mě překvapil. Emoční inteligence v roli leadera mi ukázala ještě hlubší rozměr předchozích tří dní a pochopil jsem, kde je rozdíl mezi manažerem řemeslníkem a leaderem.
S poznatky z cyklu "Manažerské mistrovství" vím, co mám dělat, abych jednoho dne opravdu tím mistrem byl a aby to byla práce, která mě může těšit ve všech směrech.
Doporučuji všem, kteří chtějí v managementu investovat energii do užitečných věcí a nemrhat ji na tam, kde to nedává smysl."
Díky a přeju vám hodně úspěchů.
Šimon Rákosník, Managing Partner, Rubikon PR

Co přinesl koncept Husa v čele a Rukověť manažera naší firmě:
Semináře Husa v čele a Rukověť manažera si mne získaly svoji originalitou a přístupem.
Absolvoval jsem opravdu hodně příležitostí na vzdělávání, avšak tato česká škola zkušenostního managementu je výjimečná svou vysokou přidanou hodnotou čerpající z praxe českého byznys prostředí. S ničím podobným jsem se dosud nesetkal a považuji toho know- how za výjimečné, které hravě dokáže soutěžit a predčit know-how zahraniční.
Husa v čele je doplňkem a zároveň rozšířením osobnostní typologie v rozměru, který jsem dosud neznal ani neobjevil. Tento seminář mi pomohl pochopit chování a potřeby lidí z pohledu požadavků na výkon a především mi odpověděl na otázku proč to tak je.
Proto jsem se po absolvování tohoto semináře rozhodl, že ho absolvuje každý člen našeho týmu a všem ho doporučuji. Uvidíte, co se začne dít i ve vaší firmě.
Ing Petr Čelis, Realsan Group SE, Předseda představenstva

V čem Vám na vaší pozici pomohla Rukověť manažera?
• Rukověť manažera mi pomohla ujasnit si priority, uvědomit si, jak je důležitá zpětná vazba a působení na kolegy, nepředávat rozhodnutí negativně, snažit se působit jako „filtr“.
• Pochopila jsem, že každý je jiný a „ Nedělá mi to naschvál“.
• Došlo mi, že „Pokud má někdo chcípnout z přepracování, manažer musí být až jako poslední“ …, jinak nebude schopen řídit loď do určeného cíle.
• Už se nebojím delegovat – pokud je výsledek užitečný pro klienta (i když to není například napsáno přesně tak, jak bych to napsala já) , je to v pořádku
• Nečekala jsem, že řízení lidí je až tak promyšlená „hra“, ale funguje to
Iva Berkrautová, ČSOB Pojišťovna, a.s.; liniový management

Co mi workshop Rukověť manažera přinesl po 20 letech v managementu:
V době sofistikovaných nástrojů, komunikačních technologií a neomezených možností zapomínáme na základní pravidla manažerské práce.
Většinou je dobře známe, ale často je vnímáme jako čáry v písku. Pravidla jsou jednoduchá, ale často nemáme nadhled k jejich dodržování. Čára v písku neklade při překročení odpor, ale naše oči okamžitě vidí, že jsme se ocitli na nesprávné straně.
„Rukověť manažera“ mi pomohla připomenout si zásadní pravidla a kroky v profesi manažera (to, co nikdo jiný než právě manažer nemůže udělat) a sdílet s účastníky workshopu, z jiných firem na podobných pozicích, návody jak podpořit vlastní disciplínu v dodržování těchto priorit. Uvědomil jsem si, jak zásadní je seznámit ty, jejichž vedení máte na starosti kam, jak a kudy je chcete vést.
Ing. Martin Haertl, Llentab s.r.o., Jednatel/CEO

Se spoluprací se společností Team Test, v čele s Radkou Maňákovou jsme velmi spokojení.
Celý blok manažerského mistrovství je připraven s cílem co největšího přínosu, a aplikace do praxe pro samotné účastníky. Pracují intenzivně nad „domácími úkoly/svými předsevzetími “ které se týkají jejich manažerské práce se svými týmy, neustále se k nim vrací a následně probírají co se jim podařilo a co naopak ne. Velmi vítám také i to, že si účastníci v průběhu všech WS nabyté informaci prakticky zkouší (předávání zpětné vazby…apod.). Zapojení samotných nadřízených, vnímám pro úspěch celého bloku také jako jednu z klíčových věcí.
Ing. Kamila Červená, HR specialist, ČSOB Pojišťovna a.s.

Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za výborný kurz základních manažerských dovedností z minulého týdne.
Nedalo mi to a tak jsem si z myšlenek, které mě oslovily na kurzu, připravil myšlenkovou mapu.
Děkuji a úspěšný den
Tomáš LeidL, Project Manager, Komerční banka

Cyklus čtyřech setkání mě oslovil svou provázaností, praktickými úkoly, které mi pomohly nasbírané myšlenky a podněty realizovat ve své práci.
Pohnul mě z místa, přesvědčil mě trochu zariskovat s vědomím, že to má cenu.
Rukověť manažera
Během prvního dne mě zaujala myšlenka obrazů. Byl to pro mě velmi netradiční pohled na mou ředitelskou pozici, kdy se snažím mít všechny myšlenky a plány seřazené ve sloupečcích a řádcích. Přimět se přemýšlet jiným způsobem nad "obrazem budoucího úspěchu", bylo velmi podnětné a přineslo mi to jinou perspektivu. Stejně tak obrázek husy v čele, ten příměr mě oslovil.
Jak dosáhnout výsledku s lidmi, které mám právě já ve svém týmu - I.
Mapa pracovních vztahů je pro mě první manažerskou pomůckou, která je pro mě uvěřitelně aplikovatelná i na můj pracovní kolektiv. Pomohla mi pochopit, proč některé postupy na jedny fungují a na jiné ne. 
Jak dosáhnout výsledku s lidmi, které mám právě já ve svém týmu - II.
Bylo pro mě překvapivé připustit si, že pod mým vedením se nemusí všichni cítit bezpečně. Pojmenovala jsem si momenty, ktdy svoje kolegy matu nebo působím nejistě tak, abych s tím mohla akivně pracovat.
Emoční inteligence a sebe-uvědomění v roli manažera
Vždycky jsem byla ochotná přiznat, že pracovní vztahy jsou i o emocích, ale nikdy jsem přesně nevěděla, jak do práce emoce dostat tak, aby to bylo všem příjemné. Strategie pro řízení vztahů je skvělou pomůckou, jak pracovat se svými emocemi i emocemi těch druhých tak, aby se náš společný obraz budoucího úspěchu nerozplynul, ale naopak zářil všemi barvami a byl hmatatelný.
Eva Měřínská, ředitelka Městská knihovna Tábor

Děkuji. Bylo to pro mne zajímavé a inspirativní. Uvědomil jsem si, že věci to co jsem doposud dělal z větší části intuitivně, jde ještě posunout a dělat o něco lépe. Pro mne to byl velký posun v sebevědomí a sebeuvědomění.
Marek Vozka, provozní ředitel Člověk v tísni, o.p.s.

 

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.