Systémové upozornění
Hlavní informace
pavel-laznicka

Pavel Láznička

Pošťuchuju a ukazuju

Snažím se to co nejméně řídit a co nejvíce ukazovat lidem co všechno a jak by se dalo dělat. A jak dlouho tam dělám? No od začátku, od roku 2000. A vyzkoušel jsem si tam každou práci, která se tady dělá.

Sám o sobě:

Nevešlo by se sem, co všechno a kde jsem už dělal. Snad jen, že jsem za tu dobu (přes 20 let od prahu dospělosti) byl jen 1 x pořádně zaměstnán. Jinak jsem asi nezaměstnatelný.

Zájmy:

Hory – pohyb a pobyt na nich; cestování (sám hledám trochu méně obvyklé destinace, s rodinou hlavně odlehlejší jih Itálie), bike, kolečkové brusle (nejlépe několik desítek kilometrů podél řeky), slalomový snowboard, zahrada a práce na ní, no a slabost pro dobré víno trvající už více jak 25 let. K dobrému vínu patří i dobré jídlo, takže k zájmům patří i vaření, v míře takové v jaké to čas dovolí… Nejvíc mne,ale baví má rodina, obzvláště moje děti.

A abych nezapoměl docela dost mne baví moje práce.

Zdroj: http://www.hanibal.cz/blog/hanibal-team/pavel/

Videa Přednášejícího

jak-se-mi-nepodarilo-rozdat-firmu-pavel-laznicka-hanibal

Pavel podle svých slov pošťuchuje a ukazuje ve firmě, kterou založil a dělal tam každou práci, která tam je. Velmi otevřeně se s vámi podělí o celý svůj příběh.

Jak se mi nepodařilo rozdat firmu

Články přednášejícího

Manažerské mistrovství

Co si myslím o pracovních vztazích v blízké budoucnosti a jak k tomu přistupuji už teď

Petr Zappe 26. září 2015

Myslím si, že nastupující generace zaměstnanců už má jiné nároky. Tak jako se stal standardem kvalitní výrobek a o nákupu rozhodují služby a emoce. Tak určitý rozumný příjem se stává samozřejmostí a...

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.