Systémové upozornění
Hlavní informace
filip-riha

Filip Říha

delivering happiness is my best business

Jako malý jsem netušil, že budu podnikat. Dlouho jsem studoval, mám dvě vysoké školy z nichž jedna je ekonomického zaměření. Poté jsem pracoval v korporátním sektoru, konkrétně v management poradenství. Uvědomil jsem si, že tudy cesta nevede a tak jsem odcestoval na půl roku do zahraničí a začal jsem hledat, co mě bude v životě naplňovat. Došlo mi, že chci něco předávat lidem a zároveň jsem zjistil, jak dobře mi dělá změna mého životního stylu a jídelníčku. Věděl jsem, že pokud je člověku samotnému dobře, potom může budovat dobrou firmu.

O Filipovi

Filip dlouho studoval, miloval čísla, basketbal a DJing. Namotivovaný ze své vzdělané rodiny se hnal za kariérou a brzo ho to přestalo bavit. A tak si pojem „kariéra“ předefinoval. Z „několikaletého sebezapření završeného vteřinovými záblesky štěstí“ se stal „usměvavý život plný vnitřního naplnění“. Z konzultanta prestižní firmy McKinsey se stal lifestyle kouč na volné noze a organizátor zážitkových akcí pro děti i dospělé. Filip miluje kontakt s usměvavými lidmi, kouzelný ostrov Bali, ovoce durian a Veroniku. 

O jeho firmě

Pořádali jsme kurzy pro lidi, jak připravovat skvělá jídla z ovoce a zeleniny. A každý se nás ptal na to samé – „kde můžeme sehnat kvalitní ingredience?“ Naše firma tedy už pět let dodává takové čerstvé potraviny, které lidé milují. S jasným původem, skvělou chutí a vždy bez chemie (s biocertifikátem). Naše motto je: „S láskou pěstované, s úsměvem doručené“. Více na www.freshbedynky.cz 

Videa Přednášejícího

self-re-fresh

Filip získal prestižní ocenění Začínající podnikatel roku 2013. Ale to až potom, co rozjel slibnou kariéru v těch nejprestižnějších firmách. Podívejte se na jeho příběh, na to, jak udělal self refresh a pustil se úplně jinou životní cestou. 

Self re-fresh

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.