Systémové upozornění
Hlavní informace
jana-zemanova

Jana Zemanová

Dentální hygientistka, žena se silným příběhem

Dentální hygientistka s vlastním systémem péče o ústní dutinu. Vytvořila ho, když zjistila, že péče o chrup se u nás vyučuje podle desítky let starých postupů. Stejně neústupná byla v případě své nemoci. Díky tomu je dnes š´tastnou důchodnkyní.

Vypadá jako Amélie z Montmartru. Když se směje, což je vlastně skoro pořád, dělají se jí v tvářích něžné dolíčky. Marně pátrám v paměti, kdy jsem naposledy potkala ženu, z níž by sálalo tolik energie, chuti do života a... zdraví. Jak ošidné je dát na první dojem. Janě je 29, před dvěma lety jí byl diagnostikován nádor v pravém prsu. Během roku podstoupila pět náročných operací, má za sebou šestnáct chemoterapií, biologickou léčbu. Je v invalidním důchodu a nejspíš se už nikdy nebude věnovat své práci dentální hygienistky, protože pravou paži po odstranění mízních uzlin
nesmí namáhat. Je dva roky po uměle vyvolaném přechodu, a přestože před zahájením chemoterapie podstoupila operaci, při které jí byla odebrána vajíčka, neví, jestli někdy bude mít děti. „Genetika v mém případě nehrála roli, nemoc u mě vyvolal stres a svou roli nejspíš sehrálo i dlouhodobé užívání antikoncepce.“ Jaký stres může mladá holka prožívat, aby se takhle podepsal na jejím zdraví? ... Celý článek zde.

 

 

Videa Přednášejícího

lina-huba-holy-nestesti

Neuvěřitelně silný příběh Jany Zemanové, které přežila rakovinu díky své odvážné komunikaci. Na Firemních mýtech často hovoří manažeři, ale u Jany určitě nebudete litovat reflexe toho, kam ji i život v koloběhu byznysu zavedl. A jak se z toho díky víře v sebe a odvaze řešit věci za běžnými hranicemi dostala ven.

Líná huba, holý neštěstí.

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.