Systémové upozornění
Hlavní informace

Kůča mluví o kurzech Otec & syn a projektu Transition

Ptala jsem se Pavla Kučery na kurzy vztahového mistrovství a nový projekt, Transition, na kterém se podílí a s kurzy vztahového mistrovství, zejména Otec a syn souvisí, respektive hezky na ně navazuje.

Číst dál...

Reference, za které děkujeme a jsme na ně hrdí

 

Reference z loškého roku 2016, kterými se pyšníme, protože nám dávají zpětnou vazbu, že se nám práce daří a ti, se kterými spolupracujeme mají z našich školení a kurzů užitek.

Číst dál...

Fantastické shrnutí knihy Adam a Eva v práci

Knížka pragmaticky a zcela otevřeně konfrontuje ženský a mužský pohled na svět, ukazuje střet na konkrétních pracovních situacích a následně pak přidává komentář můžský a ženský (autorů knihy).
Andy názor: Praktické a zajímavé.

Číst dál...

Radka a Miloš o psaní knihy Adama a Eva v práci

Zeptala jsem se Radky a Miloše na knihu Adam a Eva v práci. Rozhovor jsem vedla s každým zvlášť, aby odpovědi byly autentické a navzájem se spoluautoři neovlivňovali.

Kniha Adam a Eva v práci právě vyšla, už jsme jí drželi v papírové formě v rukách, a proto mě zajímají podrobnosti jejího vzniku.

Číst dál...

Management s medvídkem a mluvení místo emailů

„No jo, ale nemůžu s podřízenými pořád jenom mluvit.“
Šéfové mají někdy strach, aby stihli „svoji“ práci. Ale mluvit s lidmi je jejich práce. Reálně je to tak, že nejdříve potřebuji lidi naučit, že spolu opravdu máme mluvit. A potom je potřebuji usměrnit, abychom mluvili o podstatných věcech a využívali společný čas efektivně.
K tomu prvnímu i tomu druhému jsem za poslední dobu pochytil několik inspirací. Tady jsou.

Číst dál...

Radce se právě teď honí hlavou Leadership

Zuzka se ptá Radky, co jí v poslední době zajímá a o čem přemýšlí.

Jak se dneska máš? 
Rychle… takže jde to. (Máme 10 min na rozhovor totiž.)

Čím se poslední dobou nejvíc pracovně zabýváš? 
Teď bych řekla leadershipem. Je to vlastně nadhledové téma. To v čem jsem namočená pořád je praktický management, stále děláme manažerské mistrovství pro lidi a má to obrovskou sílu a na druhé straně je tam pro mě téma "Mužský a ženský princip v práci". 

Číst dál...

Osobní mistrovství - otevřené kurzy 2016

U příležitosti pěti let firmy Team Test v loni proběhla letní akce Festiwall osobního mistrovství a všem zúčastneným se na akci tolik líbilo, že jsme se už tam dohodli, že učitě bude druhý ročník. Teď už má i termín.
A bude nejen Festiwall, ale i zbrusu nový otevřený kurz "SILÁK: Leadership a moje síla", který má za cíl postavit se do své síly a lépe využívat dary v tomto světě.

Číst dál...

Ignorujeme v práci ženský princip? A mužský taky?

Chci způsobit, abychom si o tomhle tématu dovolili uvolněně mluvit a tak hledám ty první věty, které vás nehodí do známých stereotypů „muži- ženy“ a neodradí vás od dalšího čtení.

Jak si tak s lidmi při manažerských školeních na tohle téma povídám, vidím stále jasněji, že se zaobírají otázkou – zejména ve velkých firmách – jak dostat více žen do managementu. Snaží se o to a přitom téměř dokonale ignorují ženský princip. 

A teď se nijak netrefuji do mužů. Ignorujeme ho všichni – ženy i muži. A já sama jsem v tom byla do 40 let přeborník.

Číst dál...

Vztahové mistrovství 2016

Už v loňském roce se v začaly vybrušovat úžasné otevřené kurzy zaměřené na nejbližší vztahy v rodině. Byly to kurzy Otec a syn, Otec a dcera a letos k nim přidáváme další - Máma a dcera, Matka a syn. Těmihle programy vás lákáme zase trochu ven na čerstvý vzduch a k intenzivnímu zážitku.

Číst dál...

Požadavky vašich zaměstnanců se mění. Ale proč se divíte?

Už nějakou dobu se setkávám s tím, že se manažeři nebo majitelé firem diví, co že to po nich jejich zaměstnanci a zákazníci chtějí. Ptali jsme se proto během loňského roku na otázku: "Jaké změny pozorujete u svých zaměstnanců a zákazníků." Když se podívám na odpovědi, divím se, že se tak diví.

Číst dál...

Jak funguje generace Y: Desatero

Máte někdy pocit, že byste na ty mladé spolupracovníky potřebovali návod? Tak tady ho máte. Vytvořily ho Eliška Pácaltová a Lucka Luňáčková zevnitř generace Y. Více k němu povídaly na Konferenci management budoucnosti 2015. Podívejte se, jaká konference byla.

Číst dál...

21 přesvědčení, která byste měli opustit

Abyste se mohli někam posunout, bývá často nutné nejdříve něco opustit. Udělat tomu novému místo. Nebo odstranit překážky. V rámci loňského průzkumu, jsme se lidí na tohle ptali. "Jaká přesvědčení, na kterých jsme vyrostli, máme opustit?"

Číst dál...

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.