Systémové upozornění
Hlavní informace
Podělte se
o tento produkt

Kniha Adam a Eva v práci

ISBN: ISBN 978-80-270-0608-3
Cena
Prodejní cena 290 Kč
Skladem: 474 kusů

 

progresguru logo 200x200Knihu můžete zakoupit jako audioknihu na Progresguru a také na Audiolibrix. 

 

  

Kniha se odvažuje prolomit tabu genderové korektnosti a ukazuje možnosti i úskalí spolupráce mužů a žen v práci. Potvrzení domněnky, že opravdu nejsme stejní a že každý potřebuje něco jiného, je v současnosti pro mnohé z nás výbušné téma.
„Jak se v práci mohou oba principy, ženský a mužský, doplnit tak, aby vzniklo něco úžasnějšího, než umí udělat každý z nich sám?“, to je otázka, která čtenáře knížkou provází.

Radka Maňáková a Miloš Pícha o knize 

Před 4 roky jsme se na základě toho, co pozorujeme při workshopech a koučování ve firmách začali intenzivně věnovat tématu „Ženský a mužský princip v práci“. Zároveň jsme s Milošem měli za sebou první knížku "Husa v čele aneb od manažerského řemesla k manažerskému mistrovství", u které jsme si hluboce zažili, jak rozdílné pohledy i přístupy k práci každý z nás má a že část toho je naše individualita a část toho je hra mužského a ženského principu.

Nejkratší odpověď, proč nám to přišlo důležité je tato:

Současné požadavky na “jiný” přístup jsou výsledkem dosažení určité hranice a zastavení růstového vývoje hierarchických struktur. Takže snahy vedení velkých i menších korporací vedou ke změně stylu. Zkouší uvolnit hierarchii, využít síťování, podporují vztahy a zavádí i jiné modely… které mají za cíl najít další možnosti pro růst a opět ho nastartovat k cestě vzhůru.
Vidíme to tak, že ženský princip prosakuje do mužského pracovního světa jako součást jeho evoluce, tedy součást strategie přežití. Přináší přijetí cykličnosti (někdy se daří a někdy ne) a citlivost na pocity (potřeby) každé části celku.
Používat ženský princip a zároveň neztratit sílu mužského principu ve firmách vidíme jako nezbytné, jen najít způsob jak na to. A naše knížka „Adam a Eva v práci“ obsahuje tu část odpovědí, kterou jsme byli schopni najít.
 

Co říkají Radka s Milošem o procesu psaní knihy si můžete přečíst v tomto rozhovoru.
 

Jak Radka s Milošem mluví o některých aspektech ženského a mužského principu se můžete podívat v těchto dvou videích.

video ženský princip

 Adam a Eva v práci: Co potřebuje ženský princip?

 

Video mužský princip

 Adam a Eva v práci: Co potřebuje mužský princip?

 

Technické poznámky
Knihy na základě objednávek odesíláme jednou týdně.
Knihu si po domluvě seTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. můžete vyzvednout v pondělí v sídle firmy ve Vítkově 247/7 v Karlíně.

 

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.