Systémové upozornění
Hlavní informace
Obálka titulu Husa v čele aneb od manažerského řemesla k manažerskému mistrovství
Podělte se
o tento produkt

Kniha Husa v čele, aneb od manažerského řemesla k manažerskému mistrovství

Pro manažery, kteří zažívají stres z opakujících se situací „vymknutých z kloubů“; pro manažery zkušené, kteří mají ve svém týmu „toho nena-pravitelného potížistu“; ale i pro manažery začátečníky, kteří právě získali pozici, a ještě přesně neví, co to obnáší.
ISBN: 978-80-260-1082-1
Cena
Prodejní cena 245 Kč
Skladem: 77 kusů

Video husa

 

Co jsme napsali?

Příručku, která vám usnadní orientaci v souvislostech pracovních vztahů tak, abyste se se svými lidmi nepokoušeli o nemožné a využili veškerou přítomnou energii tím nejlepším způsobem. Názornou a také hravou formou posílí vaši dovednost vhodně volit co a hlavně jak to v praktické situaci udělat. Tak, abyste mohli ručit za výsledky a aby vás to mohlo i bavit.

Co v ní najdete?
Najdete zde mapu pracovních vztahů, kompas pro umístění sebe samých do této mapy, příběhy a zkušenosti i nezdary jiných, tipy a otázky na vaše vlastní tělo. A prostor pro vaše poznámky, které vedou k vybroušení vašeho osobního manažerského stylu.

Pro koho to píšeme?
Pro manažery, kteří zažívají stres z opakujících se situací „vymknutých z kloubů“; pro manažery zkušené, kteří mají ve svém týmu „toho nena-pravitelného potížistu“; ale i pro manažery za- čátečníky, kteří právě získali pozici, a ještě přesně neví, co to obnáší.

Kde je přesah?
Naším cílem je usnadnit vám cestu k plnému uvědomění toho, jaká je vaše realita. Vědomý přístup k práci nám všem uvolňuje prostor, vytváří místo v naší mysli i v našem konání. Prostor, který můžete využít na cestě k naplnění svých manažerských nebo životních záměrů, prostor pro věci, které vám opravdu stojí za to.

Jestli si kladete otázky tipu: "Funguje mi to, ale tady si nevím rady…Co mám dělat s tímhle člověkem? Dlouhodobě si nerozumíme…já chci vozy a on vodí kozy…? Co s lidmi, kterým příliš nerozumíme? Chceme po nich něco, co po nich chtít nemůžeme: Nebo jim dáváme něco, co oni vůbec nechtějí Pak je kniha určena pro vás.

Kniha obsahuje mapu pracovních vztahů a kompas k ní, srozumitelné nástroje, které vám usnadní vhodně zvolit, jak přistupovat k lidem, které právě vy máte ve svém týmu tak, abyste bez zbytečných ztrát jejich i své energie dosáhli
výsledku.

 Mapa prac. vztahů video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Miloš Pícha

Management je zajímavá disciplína ve škole se neučí, dobrých „trenérů“ je málo, ale na druhé straně všichni očekávají, že to máte zvládnuté a výsledky „samozřejmě“ doručíte.
A k tomu ještě potkáte mnoho manažerských mýtů, předsudků a pověr, které vás z cesty svádějí kamsi do bažin těžkostí a komplikací.
Sám jsem tuto cestu prošel a mám na vlastní kůži vyzkoušené, že není jednoduché vybrat v konkrétní situaci konkrétní akci, která věc vyřeší pomocí druhých a ještě založí dobrý základ pro budoucnost.
A co považuji za ještě těžší, je najít v záplavě rad a „postupů“ svůj účinný osobní manažerský styl.
V konceptu Husa v čele se u mě složilo mnoho vlivů od vlastních i cizích zkušeností z manažerské praxe a ze seminářů až po moji zálibu ve fantasy a v comixových obrázcích.
Vždyť jednou vidět je více než desetkrát slyšet a stokrát číst…
Huse do vínku vkládám sudbu, ať najde mnoho praktických uplatnění, inspiruje k hledání vlastních cest, ušetří vnímavým lidem člověko-roky času a umožní šetrně pracovat s vaší energií.
A vám přeji, ať v této knize najdete několik schodů, které vám usnadní cestu k manažerskému mistrovství.

 

Radka Maňáková

Ve chvíli, kdy jsme s Milošem dopsali Husu v čele, mi došlo, že některé mé životní zkušenosti v ní získaly svůj finální tvar.
Zúročily se mé manažerské zkušenosti, které začaly ve- dením výcviku přežití a sebeobrany u profesionálních vojáků, pokračovaly přes nějaké to ředitelování až k dnešní pozici ředitelky ve firmě Team Test,
ve které jsem zároveň spo- lečníkem.
Propojily se s touhou porozumět světu, ve kterém se pohybuji.
Často mě můžete přistihnout, že se ptám: „Proč?“ A pak ještě: „Proč?“A abych tím své blízké úplně nezabila, vrhla jsem část této energie do profese kouče a konzultanta a část do pochopení a pojmenování obecných principů.
Co se týká pojmenovávání principů manažerského řemesla, část držíte právě v ruce a navazující strukturu z autorské dílny „Radka a Miloš“ najdete v pomůcce Třetí vliv,
který přispěl k hotovému konceptu, je fakt, že mě obrovsky baví a žene dopředu, když tvořím s dalšími lidmi.
Proto i tato kniha je spoluautorská.
Všechny tyto zkušenosti jsou svázány do balíčku snahou vytvářet věci, které jsou použitelné v každodenním životě.
Jak se to podařilo v „Huse“, to už otestujete vy.

 

Technické poznámky
Knihy na základě objednávek odesíláme jednou týdně.
Knihu si po domluvě seTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. můžete vyzvednout v pondělí v sídle firmy ve Vítkově 247/7 v Karlíně.

husa v cele armada nahled 01

Nakladatel TT Publishing
Vazba Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran 78
Rozměry 148,0x210,0x5,0mm

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.