Systémové upozornění
Hlavní informace

Tělo a mysl je jedna energie

Většina lidí se nevěnuje tělu, protože si myslí, že je to náročné a nemají na to čas. Na kurzech se setkáváme s vysvětlením, které začíná slovy: „Mám náročnou práci, nemám čas na cvičení, nemám čas na sebe ani rodinu, po práci jsem příliš unavený/á a ráno je to obvykle ještě horší.“ 

Číst dál...

Osobní mistrovství - termíny kurzů 2017

Přehled otevřených kurzů pro váš osobní rozvoj. Opět otevíráme skvělý autorský kurz "Silák: Já a moje síla". Letos také přinášíme novinku, která se zaměřuje na fyzickou a psychickou pohodu a zvýšení vaší energie pro všechno co chctete uskutečnit "Tělo a mysl".

Číst dál...

Pavel a David mluví o sobě a kurzu Tělo a mysl

Zajímalo mě, kde se vzala potřeba vytvořit program, který ze zabývá tím, jak pracovat s energií. Jak zvládnout svoji pracovní náplň a zároveň se postarat o svoje tělo, aby bylo dobře vyživené a v kondici. Jak pracovat se svojí myslí, abychom nacházeli zdroje energie a nezabývali se věcmi, které nás vyčerpávají. Položila jsem otázky Pavlu Hyťhovi a Davidu Grbavčicovi, kteří jsou autory kurzu Tělo a mysl.

Číst dál...

Osobní mistrovství - otevřené kurzy 2016

Letos budou nejen prověřené kurzy, ale i zbrusu nový otevřený kurz "SILÁK: Leadership a moje síla", který má za cíl postavit se do své síly a lépe využívat dary v tomto světě.

Číst dál...

Festiwall osobního mistrovství

Dne 31.7. od 10:00 do 22:00 proběhl první a tedy také nejlepší ročník Festiwallu osobního mistrovství. Počasí nám přálo  a akce byla vydařená a velmi inspirující.

Číst dál...

Kůčovo Osobní poslání

Poslední rok se hodně intenzivně zabývám osobním posláním. Hledáme s kolegy, jak nejlépe jej nalézt a co všechno při hledání může pomoci.

Číst dál...

Sny jsou stejně konkrétní a reálné jako cokoliv jiného

V posledních měsících se opět intenzivněji zabývám tím, jak se stane, že lidé najdou motivaci na sobě pracovat. A hlavně, jak se stane, že člověk na své cestě vydrží. Že manažer začne praktikovat, co se na kurzu naučil. Že se účastnice kurzu opravdu dlouhodobě budou učit mít se rády.

Číst dál...

Je bytostně důležité zastavit se, a dívat se sama do sebe

Radka Maňáková dostala od našeho klienta otázky do ankety do letního čísla interního časopisu. A odpověď stojí za to, abychom se o ni s vámi podělili.

Číst dál...

Proč jsem v lese?

Když jsem začal skautovat, rozezvučil jsem v sobě strunu, která zněla silně a
dlouho.Před mnoha lety jsem se setkal s indiány a lidmi, kteří si na ně hráli, a to i jako dospěláci. No a oni si nejen hráli, ale oni žili i životem, o kterém jsem dřív jen četl a snil. Moc mě bavilo být tím indiánem a hrozně jsem záviděl všem, kteří měli tu odvahu a žili jako indiáni. Skromně, ale šťastně.

Číst dál...

Putování lesem, jako začátek práce ve firmě

Před nějakou dobou napsal Honza Bím, jak společně pracujeme, konkrétně, jak zapojujeme jeho cesty s lidmi v lese do rozvojových programů pro firmy. Jeho doprovázené poutě s k tématu tohoto týdne pěkně hodí, tak tu zveřejňujeme popis možného programu rozvoje.

Číst dál...

Jak dotáhnout změnu do vítězného konce

Minule jsme tu psali o Firmě budoucnosti. A k tomu, jak se na ni připravit, nám poslala Vlaďka jednu úvahu spojenou s malou pozvánkou:

Číst dál...

Hledání životní rovnováhy je základem úpadku naší civilizace

Když bylo mému dědovi tolik, co je teď mně, končila 2. světová válka. Nikdy jsem s nim o tom nemluvil, ale myslím, že v té době neřešil "jak žít v životní rovnováze mezi prací a rodinou", ale spíš jenom "jak žít".

Číst dál...

Související Kurzy

Tělo a mysl

Tělo a mysl

Získáte ucelené know-how pro práci s energií. Odnesete si ...

Cena
Prodejní cena2 890 Kč
odvážná komunikace

Odvážná komunikace

Větší sebeuvědomění ve své komunikaci a tím i životě. Lepší ...

Cena
Prodejní cena4 598 Kč
milky-way-1023340_1920 - kopie

Leadership moje síla

Kurz pro ty, kdo chtějí za hranice toho, co do teďka žili.

Cena
Prodejní cena18 150 Kč
Timemanagement a sebeřízení

Timemanagement a sebeřízení

Zmapujete si, jak zacházíte s vlastním časem. Ukážeme a ...

Cena
Prodejní cena5 808 Kč

„Podporujeme lidi v tom, aby zvětšovali vliv na svůj život.”

Adam a Eva v práci

Získejte ukázku e-booku v .PDF zdarma

Ukázka z knihy "Adam a Eva v prácií".
Zadejte email, pošleme Vám ji.